O firmě KP – KOPRO s.r.o.

Profil

Jsme moderní, vstřícná, stabilní a dynamicky se rozvíjející česká výrobní společnost, zaměřená na poskytování služeb v oblasti plastikářského a strojírenského průmyslu. Klademe maximální důraz na potřeby našich současných i budoucích zákazníků a víme, že tímto profesionálním přístupem pomáháme našim klientům plnit jejich cíle.

Název a logo

Od 10.2.2000 vystupujeme pod značkou KP – KOPRO s.r.o. a od 1.9.2007 s novým logem “Injection Moulding and Tooling”

Historie firmy

Firma zahájila svou činnost 10. 2. 2000 s výrobky orientovanými převážně na kuchyňské potřeby a také plastové stavebnice modelů letadel, které se později vyvážely až do 40 zemí světa. Firma KP – KOPRO, se později začala specializovat na technické výlisky a výrobu nástrojů, upustila od neefektivních výrob a zcela se koncentrovala na vývoj a výrobu plastových výrobků a forem pro automobilový, elektrotechnický a ostatní průmysl.
Základní kapitál
Je 100% firemním vlastnictvím KP – KOPRO s.r.o.

Firma KP – KOPRO s.r.o. je člen Hospodářské komory.

Naše poslání

Pomáháme našim klientům plnit své cíle. Důraz klademe na kvalitu a včasnost dodávek.

Životní prostředí

Pro společnost je ochrana životního prostředí jedním z nejdůležitějších cílů. Plně respektujeme a uvědomujeme si vysokou mírou odpovědnosti za ochranu životního prostředí před veškerými dopady svých činností, výrobků a služeb na kvalitu životního prostředí a zdraví obyvatel.

Naše vize

Chceme být prosperující, moderní a specializovaná firma s dobrým jménem, nabízející služby v oblasti plastikářského a strojírenského průmyslu.

Základní údaje

Adresa:

KP – KOPRO s.r.o.
Průmyslová 3143/5
Prostějov
796 01 Česká republika

Právní norma: Společnost s ručením omezeným Spisová značka: C 36099 vedená u rejstříkového soudu v Brně Den zápisu: 10.2.2000

IČO: 25590120 DIČ: CZ25590120

KP-kopro_logo_web

Tel.: +420 582 336 430
e-mail: info@kp-kopro.cz
web: www.kp-kopro.cz

Top