Výroba plastových výrobků KP Kopro

Posted by on Bře 28, 2014 in Novinky

Výroba plastových výrobků KP Kopro

Výroba

Poskytujeme komplexní řešení projektů od vývoje, přes výrobu nástroje, lisování až po montáž. Naším cílem je dodávat výrobky za přijatelné ceny se špičkovou kvalitou všech souvisejících služeb.
Chápeme proces výroby jako základ společnosti a nepřetržitě se zaměřujeme na zvyšování úrovně tím, že investujeme do nejnovějších výrobních technologií a zdokonalování procesů.

Měřítkem všech našich snah je spokojený zákazník

Logistika

Řídíme efektivně rozmístění zdrojů v čase, logistika je pro nás strategické řízení celého dodavatelského řetězce, včetně plánování, řízení a výkonu toků zboží. Vývojem a nákupem počínaje, výrobou a distribucí podle objednávky odběratele konče tak, aby byly splněny všechny požadavky našeho zákazníka, při minimálních nákladech.
– zkušenosti s just in time
– osvědčené know-how
– vlastní autodoprava

Výrobky

Formy

Zákazníkům nabízíme kompletní servis při návrhu koncepce forem včetně vývoje a inovací. V procesu od zadání požadavků, přes vlastní přípravu výroby formy až po finální výrobu. Běžná údržba a úpravy forem jsou samozřejmostí.
Jsme schopni vyrábět formy do hmotnosti 1,5tun.

Technické výlisky

Plastové přesné výrobky vyrobené technologií injekčního vstřikování pro různá odvětví automobilového, elektrotechnického a opto-mechanického průmyslu.

Top